Ogłoszenia 5 Niedziela Wielkanocy

adminOgłoszenia

1. Pragnę przypomnieć, nabożeństwa majowe w naszym kościele w dni powszednie o godz. 1730, a w niedzielę o godz. 1400, na które serdecznie zapraszam, szczególnie dzieci i młodzież.

2. W przyszłą niedzielę Msze św. jak w każdą niedzielę maja oraz o godz. 1100 Msza św. jubileuszowa. Jubileusz 25-lecia kapłaństwa będą przeżywać nasz rodak ks. Robert Stachowicz oraz ks. proboszcz.

3. W liturgii tygodnia:
– w poniedziałek św. Andrzeja Boboli, prez.. i męcz., patrona Polski. Tego dnia imieniny obchodzi nasz Pasterz Bp Andrzej Jeż;
– w środę św. Stanisława Papczyńskiego, prezb.

4. W środę młodzież z Grupy Apostolskiej zaprasza na Adorację Najświętszego Sakramentu na godz. 1930. Szczególnie zapraszam kl. 7 w ramach przygotowań do sakramentu bierzmowania i kl. 8 w ramach dziękczynienia za przyjęty sakrament dojrzałości chrześcijańskiej.

5. Bóg zapłać rodzinom sprzątającym nasz kościół w minionym tygodniu. Bardzo proszę o porządkowanie naszej świątyni i otoczenia w tym tygodniu, mieszkańców Trześni, z numerów od 155 do 164 i 343.

6. Wielkie Bóg zapłać za ofiary na cele parafialne, z racji trzeciej niedzieli miesiąca, składane dzisiaj na tace czy wpłacane na konto parafialne. Niech Maryja Fatimska Pani wyprasza wszystkim dobrodziejom, ofiarodawcom i ich rodzinom potrzebne łaski.

7. Chcę również gorąco podziękować dzieciom pierwszokomunijnym z klasy 3, dzieciom przeżywającym rocznicę I Komunii św. z klasy 4, młodzieży z klasy 8, która w tym roku przyjęła sakrament bierzmowania oraz ich rodzicom, za dar jaki złożyli dla parafii w postaci nowych pelerynek ministranckich. Bóg zapłać.

8. W minionym tygodniu Pan powołał do siebie śp. Panią Edytkę Czerwiec. Polecajmy jej nieśmiertelną duszę Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek…