Ogłoszenia 4 Niedziela Zwykła

Paweł CzerwiecOgłoszenia

  1. Dzisiejszą niedzielę przeżywamy jako Światowy Dzień Chorych na Trąd.

 

  1. W tym tygodniu:

– W poniedziałek rocznica poświęcenia Bazyliki Katedralnej w Tarnowie.

– W środę św. Jana Bosko, prezb., wspomnienie. Spowiedź św. od godz. 1530.

– W pierwszy czwartek miesiąca Msze św. o godz. 630 i 1700. O godz. 1600 Adoracja Najświętszego Sakramentu.

– W piątek Święto Ofiarowania Pańskiego, Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Msze św. z błogosławieństwem świec o godz. 700, 900 i 1700. Składka tego dnia na zakony klauzurowe w diecezji. O godz. 1630 Adoracja Najświętszego Sakramentu.

Do chorych udam się w piątek od godz. 1000.

– W sobotę nabożeństwo pierwszo sobotnie o godz. 1600. Msze św. wotywne o Niep. Sercu NMP o godz. 630 i 1700.

 

  1. W środę (31 stycznia) o godz. 1700 dzieci i młodzież z naszej parafii będą przedstawiać Jasełka na Zamku w Baranowie Sandomierskim w Sali Portretowej. Zachęcam, aby udać się do Zamku na to Misterium Bożego Narodzenia czy też poinformować bliskich, znajomych tam mieszkających o ty przedstawieniu z udziałem naszych młodych parafian. Wstęp wolny.

 

  1. Bóg zapłać rodzinom sprzątającym nasz parafialny kościół w minionym tygodniu. Bardzo proszę o porządkowanie naszej świątyni w tym tygodniu, mieszkańców Trześni, z numerów od 118 do 130A.

 

  1. Kolęda

– w poniedziałek (29 I) od godz. 1500 Trześń nr-y od 283 do 301;

– we wtorek (30 I) od godz. 1500 Trześń nr-y od 302 do końca ulicy przyleśnej.

Jeżeli ktoś w wyznaczonym czasie kolędy był nieobecny, a miał życzenie przyjąć kapłana z wizytą duszpasterską, można dzisiaj po każdej Mszy św. w zakrystii ustalić termin kolędy.

 

  1. W minionym tygodniu Pan powołał do wieczności śp. Jerzego Sęka pochodzącego z Trześni oraz Annę Sowa z Woli Chorzelowskiej. Polećmy ich nieśmiertelne dusze Bożemu Miłosierdziu. Wieczne odpoczywanie …