Ogłoszenia 33 Niedziela Zwykła

adminOgłoszenia

1. W dzisiejszą niedzielę przeżywamy Światowy Dzień Ubogich i Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Z tej okazji zbiórka do puszek na „Kościół w potrzebie”. W przyszłą niedzielę Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, to ostatnia niedziela roku liturgicznego.

2. W liturgii tygodnia:
– w środę św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy,
– w czwartek bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy,
– w sobotę św. Rafała Kalinowskiego, prezbitera.

3. W środę na godz. 1930 młodzież zaprasza na wspólną Adorację Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie. Zapraszam szczególnie młodzież z klas 7 i 8 w ramach liturgicznych spotkań przygotowujących do przyjęcia sakramentu bierzmowania.

4. W czwartek zapraszam Parafialny Zespół Synodalny oraz chętnych, na spotkanie po Mszy św. wieczornej w sali na plebani.

5. „Uroczystości związane 10. rocznicą obwołania Matki Bożej Nieustającej Pomocy Patronką Miasta Mielca odbędą się 15 listopada w kościele MBNP w Mielcu na Osiedlu. 1730 – czuwanie maryjne, 1800 – uroczysta Msza św., a po niej koncert”.

6. Dziękuję rodzinom, które w minionym tygodniu porządkowały i ubierały kwiatami naszą świątynię. Bardzo proszę o porządkowanie kościoła w tym tygodniu rodziny z Woli Chorzelowskiej z numerów od 80 do 91 B.

7. Z naszej rodziny parafialnej Pan powołał do wieczności śp. Stanisława Kanie, którego pogrzeb odbędzie się dzisiaj o godz. 1300. Polecajmy jego nieśmiertelną duszę Bożemu Miłosierdziu. Wieczne odpoczywanie…