Ogłoszenia 31 Niedziela Zwykła

Paweł CzerwiecOgłoszenia

  1. W przyszłą niedzielę Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Z tej okazji zbiórka do puszek na „Kościół w potrzebie”. Jest to również Światowy Dzień Ubogich.

 

  1. W liturgii tygodnia:

– w czwartek rocznica poświęcenia Bazyliki Laterańskiej – święto;

– w piątek św. Leona Wielkiego papieża i doktora Kościoła;

– w sobotę św. Marcina z Tours, biskupa. Tego dnia, 11 listopada, Narodowe Święto Niepodległości. Dziękując Bogu za odzyskaną wolność i niepodległość pamiętajmy w modlitwach o tych, którzy przelewali swoją krew i oddawali życie w obronie naszej umiłowanej Ojczyzny.

 

  1. W środę na godz. 1630 zapraszam dzieci z kl. 3 wraz z rodzicami na spotkanie formacyjne.

 

  1. Dziękuję rodzinom, które w minionym tygodniu porządkowały i ubierały kwiatami naszą świątynię. Bardzo proszę o porządkowanie kościoła w tym tygodniu rodziny z Osiedla Mościska, z ul. Pogodnej numery od 43 do końca i ul. Spokojna.

Pragnę jeszcze gorąco podziękować panom, młodzieży, LSO za pomoc w przygotowaniach Liturgii w Uroczystość Wszystkich Świętych na cmentarzu. Księdzu Robertowi za prowadzenie procesji na cmentarzu i posługę w konfesjonale, Radzie Parafialnej za zorganizowanie ToiToi-a, ubikacji, i Wam Drodzy Parafianie za piękne świadectwo, licznej obecności i wspólnej modlitwy za naszych bliskich zmarłych.

 

  1. Zachęcam do nabywania i lektury prasy katolickiej. Obok niej są kalendarze rolnicze w formie książkowej oraz ścienne.