Ogłoszenia 30 Niedziela Zwykła

adminOgłoszenia

1. Przeżywamy dzisiaj Światowy Dzień Misyjny, patronalny dzień Papieskiego Dzieła Rozkrzewiania Wiary i rozpoczynamy Tydzień Misyjny. Dzisiejsza składka przeznaczona na cele misyjne.

2. Dobiega końca miesiąc październik. Zachęcam do udziału w nabożeństwach różańcowych, które są w naszym kościele w dni powszednie o godz. 1630, a w niedzielę o 1400.

Bardzo proszę o prowadzenie Różańca w tym tygodniu:
Poniedziałek – Róża św. Małgorzaty
Wtorek – wszystkie dzieci
Środa – Róża św. Pawła
Czwartek – wszystkie dzieci
Piątek – Młodzież
Sobota – Róża św. Rity

3. W środę od godz. 1530 okazja do spowiedzi św. przed Uroczystością Wszystkich Świętych.

4. W czwartek św. Szymona i Judy Tadeusza, Apostołów.

5. Dziękuję rodzinom, które w minionym tygodniu porządkowały i ubierały kwiatami naszą świątynię. Bardzo proszę o sprzątanie kościoła w tym tygodniu rodziny z Woli Chorzelowskiej nr 49 do 58 D.

Pragnę gorąco podziękować panom Krzysztofowi i Łukaszowi Piechota oraz współpracownikom za ogrom prac remontowo-porządkowych, jakie były wykonywane przez szereg ostatnich dni. Został między innymi przygotowany plac przy parafii, który będzie służył całej rodzinie parafialnej przy różnych akcjach duszpasterskich.

Udało się również przed Uroczystością Wszystkich Świętych ułożyć chodnik z kostki na nowej części cmentarza. Tu wielkie podziękowania za pomoc przy tych pracach panu grabarzowi Janowi Taborowi i wam drodzy parafianie za wasze ofiary.

Przy tej okazji bardzo proszę, aby ławeczki, jeżeli ktoś chciałby montować takowe na cmentarzu, uczynić to przy nagrobku, a nie na części chodnika, żeby nie robić przeszkód gdy będzie przechodził kondukt pogrzebowy.

Wszystkich ofiarodawców, ludzi dobrej woli, wspierających budowę żywego kościoła parafialnego polecam Bożej opiece i naszej Fatimskiej Pani.