Ogłoszenia 3 Niedziela Wielkanocna Odpust ku czci św. Wojciecha

Paweł CzerwiecOgłoszenia

  1. W dzisiejszą Niedzielę Biblijną w naszej wspólnocie przeżywamy Uroczystości Odpustowe ku czci naszego patrona św. Wojciecha. Uroczysta suma z procesją eucharystyczną
    o godz. 1100.

 

  1. W ramach ogólnopolskiej akcji Caritas Polska w naszej Rodzinie Parafialnej przeżywamy również Dzień Dobra. Z tej racji organizowany jest festyn „Rodzina – mam dla ciebie czas”. Rozpocznie się on Mszą św. o godz. 1400 i dalsza część
    na parafialnym placu rekreacyjnym.

 

  1. W tym tygodniu:

– we wtorek św. Marka Ewangelisty – święto,

– w sobotę św. Katarzyny ze Sieny, dziew. i dok. Kośc., patronki Europy – święto. Jest to również Dzień Męczeństwa Duchowieństwa Polskiego w czasie II wojny światowej.

 

  1. W środę zapraszam dzieci z kl. 3 wraz z rodzicami na spotkanie o godz. 1800, w ramach przygotowań do I Komunii Św.

 

  1. Bóg zapłać rodzinom, które sprzątały i ubrały kwiatami nasz parafialny kościół w minionym tygodniu. Bardzo proszę o porządkowanie naszej świątyni w tym tygodniu, rodziców dzieci pierwszokomunijnych z kl. 3.

 

  1. Wielkie Bóg zapłać ks. Pawłowi Dobrowolskiemu za obecność dzisiaj z nami podczas naszych parafialnych uroczystości, za wygłoszone do nas Boże słowo. Niech Bóg obdarza Cię księże Pawle w kapłańskiej posłudze swym błogosławieństwem i Maryja, św. Wojciech wypraszają potrzebne łaski na każdy dzień Twego życia.