Ogłoszenia 3 Niedziela Wielkanocna

adminOgłoszenia

1. Dzisiejsza, 3 Niedziela Wielkanocna, Niedziela Biblijna rozpoczyna Ogólnopolski Tydzień Biblijny. Wypełniajmy każdy dzień słowem Bożym. Zachęcam do wspólnego czytania Pisma świętego w gronie rodziny. Dzisiaj również modlimy się za kierowców.

2. W środę święto Św. Katarzyny ze Sieny, dziew. i dok. Kościoła, patronki Europy. Dzień Męczeństwa Duchowieństwa Polskiego w czasie II wojny światowej.

3. W czwartek rozpoczęcie nabożeństw majowych. W naszym kościele nabożeństwa te będą w dni powszednie o godz. 1730 , a w niedzielę – tu mała zmiana – o godz. 1400 i po nim Msza św.

4. W tym tygodniu I piątek miesiąca. Tego dnia wspomnienie św. Józefa, rzemieślnika. Modlimy się za ludzi pracy. O godz. 1700 adoracja wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa, nabożeństwo majowe i Msza św. Z racji epidemii nie będzie wyjazdu do chorych. W tym czasie kapłani mogą udawać się do chorych z Wiatykiem tylko w sytuacji zagrożenia życia.

5. W I sobotę miesiąca Uroczystość NMP Królowej Polski, głównej patronki Polski. Dzień modlitw za emigrację. Dzień Flagi RP i Dzień Polonii i Polaków za Granicą. Wywieśmy na naszych domach flagi państwowe. Msze św. w tym dniu o godz. 700 , 900 i 1800 . O godz. 1700 adoracja Najświętszego Sakramentu, nabożeństwo majowe i Msza św.

6. W środę, czwartek i piątek podczas adoracji od godz. 1700 możliwość przystąpienia do spowiedzi św.

7. Za tydzień Niedziela Dobrego Pasterza, Światowy Dzień Modlitw o Powołania, Święto Narodowe 3 Maja, składka na WSD w Tarnowie.

8. Bóg zapłać za ofiary jakie składacie na kościół w czasie Mszy św. czy też wpłacając na konto parafialne. Niech Pan wynagradza waszą dobroć swym błogosławieństwem, a nasza Fatimska Pani ma nieustannie w swej opiece.

9. Dziękuję tym osobom, które porządkowały kościół i bardzo proszę o sprzątanie naszej świątyni w tym tygodniu rodziny z Trześni, numery od 104 do 113.

10. Zapraszam wszystkich do codziennej modlitwy różańcowej w gronie rodziny. O godz. 2030 transmitowana z naszego kościoła.

11. Z naszej parafialnej wspólnoty odszedł do wieczności śp. Franciszek Kardyś z Trześni. Polecajmy jego nieśmiertelną duszę Bożemu Miłosierdziu. Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie…