Ogłoszenia 27 Niedziela Zwykła

adminOgłoszenia

1. Dziś przypada pierwsza niedziela października. W kościołach i we wspólnotach rodzinnych rozpoczęliśmy nabożeństwa różańcowe. Biorąc do rąk różaniec, przez wstawiennictwo Bożej Rodzicielki Maryi, prośmy Jej Syna o miłosierdzie dla nas i całego świata. Zachęcam gorąco wszystkich, szczególnie dzieci i młodzież do udziału w nabożeństwie różańcowym i Mszy św. które są w naszym kościele w dni powszednie o godz. 1630, a w niedzielę o 1400.

Bardzo proszę o prowadzenie Różańca w tym tygodniu:
Poniedziałek – wszystkie dzieci
Wtorek – Różę św. Teresy zel. Władysława Babula
Środa – Różę św. Elżbiety zel. Adela Czaja
Czwartek – wszystkie dzieci
Piątek – młodzież
Sobota – Dziewczęcą Służbę Maryjną
Niedziela – LSO

2. W następną niedzielę będziemy przeżywać Dzień Papieski. Zbiórka do puszek na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia.

3. W liturgii tygodnia:
– w poniedziałek wspomnienie św. Franciszka z Asyżu,
– we wtorek wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, dziew.,
– w czwartek wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej. To także pierwszy czwartek miesiąca, o godz. 1600 Adoracja połączona z Różańcem. Msze św. o godz. 630 i 1700.

4. Zapraszam dzieci przygotowujące się do I Komunii św. wraz z rodzicami na spotkanie modlitewno-formacyjne w czwartek na godz. 1600.

5. Dziękuję osobom z wyznaczonych rodzin, które w minionym tygodniu porządkowały i ubierały kwiatami naszą świątynię. Bardzo proszę o sprzątanie kościoła w tym tygodniu rodziny z Woli Chorzelowskiej nr od 10 do 20.