Ogłoszenia 25 Niedziela Zwykła

Paweł CzerwiecOgłoszenia

  1. Dzisiejszą Niedzielę przeżywamy jako Dzień Modlitw za Osoby Niesłyszące i Słabosłyszące, jako Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy oraz Dzień Modlitw o Trzeźwość.

 

  1. W liturgii tygodnia:

– w środę wspomnienie św. Wincentego a Paulo, prezb.,

– w czwartek wspomnienie św. Wacława, męcz.,

– w piątek święto Św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała,

– w sobotę wspomnienie św. Hieronima, prezb. i dok. Kośc.

 

  1. W następną niedzielę rozpoczęcie nabożeństw różańcowych.

Już dzisiaj zachęcam dzieci, młodzież i dorosłych do licznego udziału w codziennym nabożeństwie różańcowym, które w naszym kościele będziemy odprawiali w dni powszednie o godz. 1730 i po nim Msza św. Zachęcam również do wspólnego odmawiania różańca przy kapliczkach
i w domach w gronie rodziny.

Zmieni się nieco porządek nabożeństw w niedzielę:

Msze św. o godz. 700, 900, o godz. 1400 nabożeństwo różańcowe i po nim Msza św.

 

  1. Dziękuję rodzinom, które w minionym tygodniu porządkowały, ubierały kwiatami naszą świątynię i kosiły wokół niej. Bardzo proszę o porządkowanie kościoła i jego otoczenia w tym tygodniu rodziny z Woli Chorzelowskiej z numerów od 72 do 80.

 

  1. W minionym tygodniu zostało wymienionych 9 okien w naszym kościele: w zakrystii i korytarzu prowadzącym z niej do wnętrza kościoła oraz nad wejściem do kościoła od strony zakrystii. Jeszcze tylko prace wykończeniowe. Bóg zapłać wielkie tym, którzy wspierali te prace.