Ogłoszenia 24 Niedziela Zwykła

Paweł CzerwiecOgłoszenia

  1. Przeżywamy dzisiaj, 17 września, 84. rocznicę napaści Związku Sowieckiego na Polskę w 1939 r. Dzisiejsza niedziela to również Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu. Zbiórka do puszek na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie i Tarnowie.

 

  1. W tym tygodniu patronują nam:

– w poniedziałek św. Stanisław Kostka, zak. – patron Polski;

– w środę św. Andrzej Kim Taegon, prezbiter, Paweł Chong Hasang i Towarzysze, męczennicy koreańscy;

– w czwartek św. Mateusz, Apostoł i Ewangelista;

– w sobotę św. Pio z Pietrelciny, prezb.

 

  1. Młodzież z kl. 8 zapraszam na spotkanie formacyjne przygotowujące do przyjęcia sakramentu bierzmowania w środę na godz. 1700.

 

  1. Dziękuję rodzinom, które sprzątały i ubierały kwiatami nasz parafialny kościół w minionym tygodniu. Bardzo proszę o porządkowanie naszej świątyni i jej otoczenia w tym tygodniu, mieszkańców Woli Chorzelowskiej, z numerów od 59 do 70.

Bóg zapłać również za ofiary składane dzisiaj na tacę czy wpłacane na konto parafialne z racji 3 niedzieli miesiąca.