Ogłoszenia 23 Niedziela Zwykła

adminOgłoszenia

1. Dzisiaj z racji pierwszej niedzieli miesiąca po prymarii zmiana tajemnic różańcowych.
Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona na cele diecezjalne.

2. W środę zapraszam dzieci z kl. 3 wraz z rodzicami, na spotkanie formacyjne, na godz. 1730.

3. W czwartek Uroczystość Narodzenia NMP, głównej patronki naszej diecezji. Msze św. w tym dniu, z poświęceniem ziarna siewnego, o godz. 630 i 1800.

4. Dziękuję rodzinom, które sprzątały i ubierały kwiatami nasz parafialny kościół w minionym tygodniu. Bardzo proszę o porządkowanie naszej świątyni w tym tygodniu, mieszkańców Trześni, z numerów od 326 do 337.

5. W dniach od 7 do 10 września 2022 roku, w parafii Chorzelów Uroczystości Odpustowe ku czci Królowej Rodzin w 5 Rocznicę Koronacji. Szczegółowy program, godziny Mszy św. i nabożeństw w poszczególne dni na plakacie w tablicy ogłoszeń.

6. Sołtys wsi Trześń zawiadamia, że w dniu 11 września 2022 roku o godz. 1700 w budynku OSP Trześń, odbędzie się zebranie wiejskie.