Ogłoszenia 22 Niedziela Zwykła

Paweł CzerwiecOgłoszenia

  1. Dzisiaj z racji pierwszej niedzieli miesiąca po prymarii zmiana tajemnic różańcowych.

Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona na cele diecezjalne.

 

  1. W poniedziałek o godz. 800 Msza św. dla dzieci i młodzieży na rozpoczęcie nowego roku szkolnego i katechetycznego.

 

  1. W środę zapraszam dzieci z kl. 3 wraz z rodzicami, na spotkanie formacyjne, na godz. 1730.

 

  1. W pierwszy czwartek miesiąca Msze św. wotywne o godz. 630 i 1800. Adoracja Najświętszego Sakramentu, nabożeństwo o powołania o godz. 1700, na które zapraszam szczególnie młodzież kl. 8 wraz z rodzicami, w ramach przygotowań do sakramentu bierzmowania.

 

  1. W piątek Uroczystość Narodzenia NMP, głównej patronki naszej diecezji. Na Mszy św. o godz. 1800 poświęcenie ziarna siewnego.

 

  1. Dziękuję rodzinom, które sprzątały i ubierały kwiatami nasz parafialny kościół. Bardzo proszę o porządkowanie naszej świątyni i jej otoczenia w tym tygodniu, mieszkańców Woli Chorzelowskiej z numerów od 37 do 49.

 

  1. W dniach od 7 do 9 września, w parafii Chorzelów Uroczystości Odpustowe ku czci Królowej Rodzin. Szczegółowy program, godziny Mszy św. i nabożeństw w poszczególne dni na plakacie w tablicy ogłoszeń.

 

  1. W ostatnim czasie Pan powołał do wieczności śp. Bolesława Antonia z Trześni. Polećmy jego nieśmiertelną duszę Bożemu Miłosierdziu. Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie …