Ogłoszenia 20 Niedziela Zwykła

Paweł CzerwiecOgłoszenia

  1. W naszej rodzinie parafialnej przeżywamy dzisiaj Odpust ku czci Niepokalanego Serca Matki Bożej Fatimskiej.

 

  1. W liturgii tygodnia:

– w poniedziałek wspomnienie św. Piusa X, papieża;

– we wtorek wspomnienie Najświętszej Maryi Panny, Królowej;

– w czwartek święto św. Bartłomieja, Apostoła;

– w sobotę Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej.

 

  1. Dziękuję rodzinom, które sprzątały, ubierały kwiatami nasz parafialny kościół i kosiły trawę wokół świątyni w minionym tygodniu. Bardzo proszę o porządkowanie kościoła i otoczenia w tym tygodniu, mieszkańców Woli Chorzelowskiej z nr od 14 do 28.

Gorące podziękowania panom, którzy oczyścili parking i skosili trawę wzdłuż drogi prowadzącej na cmentarz.

 

  1. Bóg zapłać za ofiary składane z racji 3 niedzieli miesiąca, na cele parafialne, te na tacę w kopertach z podpisem i te wpłacane na konto parafialne.

Wszystkich wspierających, dobrodziejów polecam Boże opiece i naszej Fatimskiej Pani.

 

  1. Pragnę serdecznie podziękować tym wszystkim, którzy przyczynili się do wspólnego przeżywania dzisiejszych uroczystości odpustowych:

Ks. Robertowi Stachowiczowi, naszemu rodakowi za przewodniczenie Uroczystej Sumie Odpustowej i głoszone dzisiaj do nas słowo Boże. Wszystkim obecnym kapłanom, Liturgicznej Służbie Ołtarza, Dziewczęcej Służbie Maryjnej, dzieciom Komunijnym, dziewczynkom sypiącym kwiaty, chłopcom dzwoniącym, niosącym chorągwie i figurę Matki Bożej Fatimskiej, naszej Ochotniczej Straży Pożarnej za obecność z pocztem sztandarowym i niesienie baldachimu. Dziękuję osobom posługującym na plebani.

Wam kochani za obecność, za wspólną modlitwę Bóg zapłać.

 

  1. Wójt Gminy Mielec Józef Piątek oraz Komitet Organizacyjny serdecznie zapraszają na Dożynki Gminy Mielec, które dzisiaj rozpoczną się Mszą św. w Sanktuarium Matki Bożej Królowej Rodzin w Chorzelowie.

 

  1. W minionym tygodniu Pan powołał do wieczności z naszej Rodziny parafialnej śp. Teresę Leśniak z Trześni w 94 roku życia. Polećmy jej nieśmiertelną duszę Bożemu Miłosierdziu. Wieczne odpoczywanie racz jej dać Panie …