Ogłoszenia 2 Niedziela Adwentu

adminOgłoszenia

1. Przeżywamy dzisiaj dzień modlitwy i pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie. Z tej racji zbiórka do puszek na Fundusz Pomocy Kościołowi na Wschodzie.

2. Roraty w naszym kościele w dni powszednie o godz. 1700.
Zachęcam serdecznie do udziału w nich, szczególnie dzieci.

3. W liturgii tygodnia:
– w środę wspomnienie św. Ambrożego, bp. i dok. Kośc.;
– w czwartek Uroczystość Niepokalanego poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Msze św. w tym dniu o godz. 700, 900 i 1700. W Godzinie Łaski od 1200 do 1300 kościół będzie otwarty. Zachęcam, aby w tej szczególnej godzinie przyjść i pomodlić się w naszej świątyni.

4. Bóg zapłać rodzinom, które w minionym tygodniu sprzątały i ubierały kwiatami kościół. Bardzo proszę o porządkowanie naszej świątyni w tym tygodniu, mieszkańców Osiedla Mościska z ul. Pogodnej, z numerów od 35 do 47.

5. Od jutra w naszej świątyni będą przygotowane pojemniki do których można będzie składać środki czystości czy też żywność długoterminową. Złożone dary panie z Parafialnego Oddziału Caritas rozniosą do osób potrzebujących
z naszej rodziny parafialnej.

6. W sobotę młodzież uda się z opłatkami do rodzin naszej parafii z Ławnicy, Mościsk i Woli Chorzelowskiej. Ofiary składane przy tej okazji przeznaczone za posługę naszego pana organisty. Bóg zapłać wielkie Drodzy Parafianie za złożone ofiary i młodzieży, która włączyła się do tej akcji odwiedzając nasze domy.
Również wielkie Bóg zapłać za ofiary na cele parafialne, na ogrzewanie kościoła, jakie wpłacacie na konto parafialne. Niech Fatimska Pani wyprasza wszystkim dobrodziejom i ofiarodawcom zdroje łask u Boga naszego Ojca.