Ogłoszenia 17 Niedziela Zwykła

adminOgłoszenia

1. W liturgii tygodnia:
– w poniedziałek św. Jakuba, Apostoła – święto;
– we wtorek św. Joachima i Anny, rodziców Najświętszej Maryi Panny – wspomnienie;
– w piątek św. Marty, Marii i Łazarza – wspomnienie.

2. Dziękuję rodzinom, które sprzątały i dekorowały nasz parafialny kościół w minionym tygodniu. Bardzo proszę o porządkowanie naszej świątyni i wokół niej w tym tygodniu, mieszkańców Trześni, z numerów od 238 do 243, 375 do 377 oraz 381 i 395.

3. Zachęcam do lektury prasy katolickiej.

4. Mobilne Centrum Diagnostyki organizuje badania pod kątem: osteoporozy kości, wydolności płuc i oskrzeli oraz saturacji krwi. Badania odbędą się w Ambulansie Diagnostycznym we wtorek na parkingu przy kościele o godz. 1500. Szczegóły na plakacie w gablotce i ulotkach przy prasie katolickiej.

5. Na czas wakacyjnych urlopów, jak i czas pracy we wszelakich posługach dla bliźnich, życzymy dużo radości, błogosławieństwa Bożego i opieki naszej Matuchny, Fatimskiej Pani.