Ogłoszenia 17 Niedziela Zwykła

adminOgłoszenia

1. Przeżywamy dzisiaj w diecezji kolejną niedzielę synodalną.
Jak było zapowiadane po Mszach św. zbiórka do puszek dla poszkodowanych w nawałnicach w Polsce, Niemczech, Belgii i Holandii.
W przyszłą niedzielę zmiana Tajemnic różańcowych po prymarii.

2. W liturgii tygodnia:
– w poniedziałek wspomnienie św. Joachima i Anny, rodziców Najświętszej Maryi Panny,
– w czwartek wspomnienie św. Marty,
– w sobotę wspomnienie św. Ignacego z Loyoli, prezb.

3. Dziękuję rodzinom, które sprzątały i dekorowały nasz parafialny kościół w minionym tygodniu. Bardzo proszę o porządkowanie naszej świątyni w tym tygodniu, mieszkańców Trześni, z numerów 345 i 346, od 231 do 233A oraz 361 do 363.

4. Zachęcam do lektury prasy katolickiej.

5. Jubilatom i solenizantom najbliższych dni składam najserdeczniejsze życzenia. Niech Pan obdarza swym błogosławieństwem, a nasza Fatimska Pani ma w swej opiece. Zaś wszystkim przebywającym na urlopach wakacyjnych, gościom przebywającym w naszej parafii życzę udanego, radosnego, przede wszystkim błogosławionego odpoczynku.