Ogłoszenia 16 Niedziela Zwykła

adminOgłoszenia

1. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek dla poszkodowanych w nawałnicach w Polsce, Niemczech, Belgii i Holandii.

2. W liturgii tygodnia:
– w czwartek św. Marii Magdaleny – święto,
– w piątek św. Brygidy, zakonnicy, patronki Europy – święto,
– w sobotę św. Kingi, dziewicy, patronki Diecezji – wspomnienie.

3. Młodzież działająca przy naszej parafii zaprasza w środę na godz. 1930 na adorację, na wspólne uwielbienie Boga.

4. W przyszłą niedzielę, po każdej Mszy św., błogosławieństwo kierowców i pojazdów mechanicznych z okazji wspomnienia św. Krzysztofa – patrona kierowców.

5. Dziękuję rodzinom, które sprzątały i dekorowały nasz parafialny kościół w minionym tygodniu. Bardzo proszę o porządkowanie naszej świątyni w tym tygodniu, mieszkańców Trześni, z numerów od 227 do 230 i od 350 numery sąsiadujące do 356.
Bóg zapłać za ofiara jakie składacie na cele parafialne, te składane na tacę, jak i te wpłacane na konto parafialne. Niech Maryja, Fatimska Pani wyprasza wszystkim ofiarodawcom i ich rodzinom potrzebne łaski.