Ogłoszenia 16 Niedziela Zwykła

adminOgłoszenia

1. W liturgii tygodnia:

  • w środę święto św. Marii Magdaleny,
  • w czwartek święto św. Brygidy, zakonnicy – patronki Europy,
  • w piątek wspomnienie św. Kingi, dziewicy – patronki diecezji,
  • w sobotę święto św. Jakuba, Apostoła.

2. W przyszłą niedzielę, po każdej Mszy św. błogosławieństwo kierowców i pojazdów mechanicznych z okazji wspomnienia św. Krzysztofa – patrona kierowców.

3. Parafia Trójcy Przenajświętszej w Mielcu organizuje pielgrzymkę do sanktuariów Warmii i Litwy w terminie 8-13 września 2020. W programie znajdują się m.in. Sanktuarium Matki Bożej w Gietrzwałdzie, Stoczek Klasztorny, Święta Lipka, Wilno, Kowno, Góra Krzyż w Szawle, Litewskie Lourdes w Szydłowie, Sokółka i Święta Woda. Wszystkie warunki higieniczne będą zagwarantowane. Na Litwie mieszkanie w jednym hotelu. Szczegółowy program w gablocie ogłoszeń. Koszt pielgrzymki to 1250 zł i 90 euro. Zapisy w kancelarii parafialnej w parafii Trójcy Przenajświętszej do 15 sierpnia.

4. Dziękuję rodzinom, które w minionym tygodniu sprzątały kościół i dekorowały kwiatami. Bardzo proszę o porządkowanie i udekorowanie naszej świątyni w tym tygodniu rodziny z Trześni z numerów od 213 do 219. Wielkie podziękowania za koszenie w minionym tygodniu.
Bóg zapłać za dzisiejszą, miesięczną ofiarę składaną na nasz parafialny kościół. Niech Pan wszystkich dobroczyńców obdarza swym błogosławieństwem i Maryja Fatimska Pani wyprasza zdroje łask.

5. Zachęcam do lektury prasy katolickiej.