Ogłoszenia 14 Niedziela Zwykła

adminOgłoszenia

1. Przeżywamy 14 niedzielę zwykłą, niedzielę adoracyjną. Składka z dzisiejszej niedzieli, jak w każdą pierwszą niedzielę miesiąca, przeznaczona na cele diecezjalne. Po prymarii zmiana tajemnic różańcowych.

2. W tym tygodniu:
– w środę wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziew. Patronalne święto Apostolstwa Chorych;
– w pierwszy czwartek miesiąca Msze św. o godz. 630 i 1800, nabożeństwo powołaniowe o godz. 1700;
– w piątek wspomnienie św. Jana z Dukli, prezb.

3. W czwartek po Mszy św. wieczornej zapraszam Parafialny Zespół Synodalny na spotkanie podsumowujące prace synodalne.

4. Dziękuję rodzinom, które sprzątały i dekorowały nasz parafialny kościół w minionym tygodniu. Bardzo proszę o porządkowanie naszej świątyni w tym tygodniu, mieszkańców Trześni, z numerów od 227 do 230 i od 350 numery sąsiadujące do 356.