1. Przeżywamy 14 niedzielę zwykłą.

1. W tym tygodniu:

– w poniedziałek św. Jana z Dukli, prezbitera;

– w czwartek święto św. Benedykta, opata, patrona Europy;

– w piątek wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika;

– w sobotę wspomnienie św. Andrzeja Świerada i Benedykta, pustelników, patronów diecezji.

W sobotę (13 lipca) Nabożeństwo Fatimskie, na które wszystkich serdecznie zapraszam. Rozpoczniemy Mszą św. o godz. 1800, a następnie procesja różańcowa.

Bardzo proszę o niesienie Figury Matki Bożej Fatimskiej przy poszczególnych dziesiątkach:

1. Różę św. Wojciecha
  2. Róże św. Teresy od Dzieciątka Jezus – zel. Gawryś Urszula
  3. Róże św. Teresy od Dzieciątka Jezus – zel. Krępa Maria
  4. Różę św. Anny
  5. Różę św. Jana Pawła II

O niesienie różańca bardzo proszę dzieci pierwszokomunijne w strojach komunijnych. O prowadzenie różańca proszę Młodzież z Grupy Apostolskiej i naszą Scholkę. Zabierzmy ze sobą lampiony.

1. Dziękuję rodzinom, które sprzątały, dekorowały nasz parafialny kościół i kosiły trawę w minionym tygodniu. Bardzo proszę o porządkowanie naszej świątyni i jej otoczenia w tym tygodniu, mieszkańców Woli Chorzelowskiej z numerów od 39 do 50A.

1. W przyszłą niedzielę słowo Boże głosił będzie nasz rodak ks. Szymon Pietryka, posługujący na misjach w Republice Środkowej Afryki. Będziemy mogli naszymi ofiarami wesprzeć dzieło budowy parafii w Bimbo naszego rodaka.