Ogłoszenia 13 Niedziela Zwykła

Paweł CzerwiecOgłoszenia

  1. Przeżywamy 13 niedzielę zwykłą, niedzielę adoracyjną. Składka z dzisiejszej niedzieli, jak w każdą pierwszą niedzielę miesiąca, przeznaczona na cele diecezjalne.

Po prymarii zmiana tajemnic różańcowych.

 

  1. W rozpoczętym tygodniu:

– w poniedziałek św. Tomasza, Apostoła – święto;

– w środę okazja do spowiedzi św. przed pierwszym piątkiem od godz. 1630;

– w czwartek bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy – wspomnienie; patronalne święto Apostolstwa Chorych; w pierwszy czwartek miesiąca Msze św. o godz. 630 i 1800, nabożeństwo powołaniowe o godz. 1700;

– w pierwszy piątek miesiąca Msze wotywne o Najśw. Sercu Pana Jezusa o godz. 630 i 1800, nabożeństwo z modlitwą w intencji misji i wynagradzającą o godz. 1700.

Do chorych z posługą sakramentalną udam się w pierwszy piątek od godz. 800.

– w sobotę św. Jana z Dukli, prezbitera – wspomnienie.

 

  1. Dziękuję rodzinom, które sprzątały i dekorowały nasz parafialny kościół w minionym tygodniu. Bardzo proszę o porządkowanie naszej świątyni i jej otoczenia w tym tygodniu, mieszkańców Trześni, z numerów od 238 do 243 po jednej stronie drogi, od 375 do 377 po drugiej stronie oraz 381 i 395.

 

  1. Wszystkim przeżywającym czas wakacji, urlopów, życzę błogosławionego czasu odpoczynku i umacniania relacji z Bogiem i drugim człowiekiem.

 

  1. W minionym tygodniu odbył się pogrzeb długoletniego proboszcza parafii MBNP w Mielcu, dziekana naszego Dekanatu Mielec-Południe, ks. Prałata Kazimierza Czesaka. Polećmy jego nieśmiertelną duszę Bożemu Miłosierdziu.

Wieczne odpoczywanie …