Ogłoszenia 13 Niedziela Zwykła

adminOgłoszenia

1. W liturgii tygodnia:
– We wtorek wspomnienie św. Ireneusza, biskupa i męczennika.
– W środę Uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. o godz. 700, 900 i 1800. Pamiętajmy o modlitwie za papieża Franciszka. Składka tego dnia do dyspozycji Ojca Świętego (tzw. Świętopietrze).
– W czwartek zakończenie nabożeństw czerwcowych.
– W piątek święto Najświętszej Maryi Panny Tuchowskiej.

2. W tym tygodniu pierwszy piątek i sobota miesiąca. Msze św. w te dni o godz. 630 i 1800. Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 1700. Spowiedź święta w środę od godz. 1630. Do chorych z posługą sakramentalną udam się w pierwszy piątek od godz. 800.

3. Dziękuję rodzinom, które sprzątały i dekorowały nasz parafialny kościół w minionym tygodniu. Bardzo proszę o porządkowanie naszej świątyni w tym tygodniu, mieszkańców Trześni, z numerów od 218 do 226 A.

4. Bóg zapłać za ofiary jakie zostały złożone w ostatnią niedzielę, tj. trzecią miesiąca, na cele parafialne, te złożone na tacę i te wpłacone na konto parafialne. Wszystkich ofiarodawców polecam przez ręce Fatimskiej Pani Dobremu Bogu. Pragnę Wam Kochani serdecznie podziękować, za ogrom życzeń imieninowych, za modlitwę, za życzliwość i wszelkie wsparcie jakich mogłem doświadczać w ostatnim czasie. Niech Bóg za to dobro Wam wynagrodzi.

5. Wszystkim przeżywającym czas wakacji, urlopów, życzę błogosławionego czasu odpoczynku i umacniania relacji z Bogiem i drugim człowiekiem.

6. W ostatnim czasie Pan powołał do wieczności śp. Janusza Sowę z Woli Chorzelowskiej i śp. Marię Głaz z Trześni, której pogrzeb będzie jutro o godz. 1000. Polećmy ich nieśmiertelne dusze Bożemu Miłosierdziu. Wieczne odpoczywanie…