Ogłoszenia 13 Niedziela Zwykła

adminOgłoszenia

1. W przyszłą niedzielę, pierwszą miesiąca, zmiana tajemnic różańcowych po prymarii.

2. Jutro w poniedziałek  Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. o godz. 700, 900 i 1800. Pamiętajmy o modlitwie za papieża Franciszka. Składka tego dnia na świętopietrze.

3. We wtorek zakończenie nabożeństw czerwcowych.

4. Dzisiaj 17-cioro dzieci z klasy 3, z naszej parafii, przyjęło po raz pierwszy Pana Jezusa w Komunii św. Polecajmy ich w modlitwach Bogu Ojcu i opiece Maryi Matce, Fatimskiej Pani. Ten tydzień do niedzieli włącznie, to „Biały tydzień”. Spotkanie z Jezusem obecnym w Eucharystii, dla dzieci pierwszokomunijnych i ich rodzin, codziennie o godz. 1800.

5. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca lipca. Okazja do spowiedzi św. w środę od godz. 1700. Skorzystajmy ze spowiedzi św. w tym dniu.

  • W pierwszy czwartek o godz. 1700 adoracja z modlitwą o powołania kapłańskie i zakonne. W liturgii święto Najświętszej Maryi Panny Tuchowskiej.
  • W pierwszy piątek o godz. 1700 adoracja, modlitwa za misje i misjonarzy oraz modlitwa wynagradzająca. Tego dnia w liturgii święto Św. Tomasza, Apostoła. Msze św. o godz. 630 i 1800.
  • Odwiedziny chorych w pierwszy piątek miesiąca od godz. 800.
  • W pierwszą sobotę nabożeństwo o godz. 1700. Msza wotywna o Najświętszej Maryi Pannie o godz. 630 i 1800.

6. Dziękuję rodzicom dzieci pierwszokomunijnych, którzy w minionym tygodniu ubierali kwiatami, dekorowali naszą świątynię wewnątrz jak i na zewnątrz oraz za koszenie. Bardzo proszę o porządkowanie i udekorowanie naszego kościoła w tym tygodniu rodziny z Trześni z numerów od 184 do 193.

7. W dzisiejszym Gościu Niedzielnym m. in.: rozpoczęcie cyklu wakacyjnego „Nie ma jak u mamy” – reportaże z sanktuariów maryjnych w Polsce, czy też „Komu pandemia pomogła znaleźć Boga”. 8. Pragnę Wam Drodzy Parafianie serdecznie podziękować za życzenia, jakie mi składaliście. I te bezpośrednio kierowane, i te za pośrednictwem poczty czy różnych komunikatorów. Bóg zapłać.