Ogłoszenia 12 Niedziela Zwykła

adminOgłoszenia

1. Dzisiaj przeżywamy Diecezjalne Święto Rodziny.

2. W środę Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.

3. W czwartek Msza św. dziękczynna z okazji zakończenia roku szkolnego i katechetycznego. Zapraszam wszystkie dzieci, młodzież z rodzicami, opiekunami:
-na godz. 1430 klasy 0-III,
-na godz. 1600 klasy IV-VIII.
W tym dniu nie będzie Mszy św. o godz. 630, a intencja z tej godziny będzie odprawiona o godz. 1800.

4. W sobotę 27 czerwca w parafii Matki Bożej Nieustającej Pomocy Uroczystości Odpustowe. Uroczysta suma o godz. 1200.

5. Dzieci przygotowujące się do I spowiedzi i Komunii św. z klasy 3 wraz z rodzicami zapraszam na spotkanie w poniedziałek, na godz. 1800.

6. W przyszłą niedzielę Msze św. wyjątkowo o godz. 700, 900 i 1400. O godz. 1100 będzie Msza św. tylko dla dzieci przystępujących do I Komunii św. i ich rodzin.

7. Dziękuję tym, którzy w minionym tygodniu ubierali kwiatami oraz sprzątali nasz kościół parafialny i jego otoczenie. Bardzo proszę o porządkowanie i udekorowanie naszej świątyni wewnątrz i na zewnątrz w tym tygodniu rodziców dzieci z kl. 3 przygotowujących się do I Komunii św.

8. Bóg zapłać za ofiary jakie w dzisiejszą niedzielę składacie na naszą parafialną świątynię, także te wpłacane na konto parafialne. Niech Dobry Bóg wszystkich ofiarodawców obdarza swym błogosławieństwem i Maryja, Fatimska Pani ma w swojej opiece.

9. W dzisiejszym Gościu Niedzielnym m. in. o tym jak wielką siłę mają nabożeństwa pierwszych czwartków, piątków i sobót miesiąca. Zachęcam do lektury prasy katolickiej. Obok prasy katolickiej są folderki-książeczki z nabożeństwem pierwszych sobót miesiąca. Jest w nich o tym czym są te nabożeństwa i jak je przeżywać, aby móc wynagradzać Niepokalanemu Sercu Maryi, która w Fatimie 1917 roku powiedziała: „Tym, którzy przyjmą to nabożeństwo, obiecuję zbawienie. Te dusze będą przez Boga kochane, jak kwiaty przeze mnie postawione dla ozdoby Jego tronu”.