Ogłoszenia 11 Niedziela Zwykła

Paweł CzerwiecOgłoszenia

  1. W dzisiejszą 11 niedzielę zwykłą przeżywamy Diecezjalne Święto Rodziny.

 

  1. W tym tygodniu:

– w środę św. Alojzego Gonzagi, zakonnika;

– w piątek Dzień Ojca. Wypraszajmy potrzebne łaski dla naszych Ojców na każdy dzień, a dla zmarłych radość nieba;

– w sobotę Narodzenie św. Jana Chrzciciela – Uroczystość.

 

  1. Ten tydzień dla dzieci i młodzieży szkolnej jest ostatnim przed wakacjami. Zachęcam, aby rok szkolny i katechetyczny zakończyć z Jezusem w sercu i z Nim rozpocząć przygodę wakacyjną. Okazja do spowiedzi św. codziennie pół godziny przed nabożeństwem czy Mszą św.

Msza św. na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego w piątek o godz. 800.

 

  1. Bóg zapłać rodzinom, które sprzątały i dekorowały nasz parafialny kościół w minionym tygodniu. Bardzo proszę o porządkowanie naszej świątyni i jej otoczenia w tym tygodniu, mieszkańców Trześni, z numerów 345 i 346, od 231 do 233A oraz 361 do 363.

 

  1. Bóg zapłać również za ofiary składane dzisiaj, z racji trzeciej niedzieli miesiąca, do kopert czy też wpłacane na konto parafialne. Niech Maryja, Fatimska Pani, wszystkim dobrodziejom, darczyńcom wyprasza potrzebne łaski na każdy dzień.

 

  1. Zachęcam do nabywania i lektury prasy katolickiej.

 

  1. Z naszej parafialnej wspólnoty Pan powołał do wieczności śp. Jana Hudego z Trześni, którego pogrzeb odbędzie dzisiaj o godz. 1300. Polećmy jego nieśmiertelną duszę Bożemu Miłosierdziu. Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.