Ogłoszenia 1 Niedziela Wielkiego Postu

adminOgłoszenia

1. Przeżywamy pierwszą niedzielę Wielkiego Postu, czasu nawrócenia, pokuty, przemiany myślenia i życia. Uczyńmy wszystko, co możliwe, by ten czas nie był dla nas tylko kolejnym Wielkim Postem, ale doprowadził nas do pogłębienia duchowej relacji z Bogiem.Za tydzień w niedzielę Dzień modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami. Z tej racji zbiórka do puszek na Ogólnopolski Fundusz Misyjny Ad Gentes.

2. Nabożeństwa wielkopostne w naszej parafii:

  • drogi krzyżowej w piątek o godz. 1630 oraz w niedzielę godz. o 1430,
  • gorzkich żalów w niedzielę o godz. 1500. Gorąco i serdecznie zachęcam Was Drodzy Parafianie do udziału w tych nabożeństwach.

3. Bóg zapłać rodzinom, które sprzątały nasz parafialny kościół w minionym tygodniu. Bardzo proszę o porządkowanie naszej świątyni w tym tygodniu, mieszkańców Trześni z numerów
od 59 do 69.

4. W minionym tygodniu Pan powołał do wieczności śp. Jana Skibę z Trześni, którego pogrzeb odbędzie się jutro o godz. 1100. Polecajmy jego nieśmiertelną duszę Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…